הדס הלפרין

הדס הלפרין

מותג הדס

הסיפור של הדס הוא הסיפור שכולכם רוצים לשמוע על הנערה הצעירה שרבטה עיצובים ועד לפתיחת סטודיו האופנה המצליח המציג קולקציות של בגדים ואקססוריז בעיצוב צעיר וטרנדי והפך שלם דבר בתחום בגדי המעצבים ומותגי האופנה.

מאז ומעולם להדס הייתה תשוקה לעיצוב, עוד בתקופת לימודי התיכון היא כבר החלה לשרבט עיצובים אך רק כשסיימה את השירות הלאומי העיצובים קרמו עור וגידים והיא התחילה למכור אקססוריז כמו סרטי נשים, בנדנות וברטים פרי עיצובה. בתחילה בביתה בנישה של בגדים לדתיות ולאחר מכן בירידים ובמכללות. במהרה הדס הבינה שיש ביקוש גדול לעיצובים שלה וכך העסק התחיל להתגלגל עד שפתחה את חנות הסטודיו שלה.

 בתחילת הדרך הדס התמקדה באקססוריז ולא אחת יכולתם למצוא אותה בסטודיו תופרת וגוזרת בהרבה אהבה על מנת לייצור את הפריטים הייחודיים שלה. היום הדס, אשר החלה את דרכה בעיצוב אקססוריז, מציעה לנשים הישראליות פרטי לבוש בסגנון ייחודי המשדר חמימות ביתית לצד שובבות ישראלית. האהבה הגדולה הדס לעיצוב ניכרת בקולקציות המיוחדות שלה.

היום תוכלו למצוא בסטודיו של הדס צוות שלם העומל על עיצובים ברוח צעירה ובועטת החוגגת את החופש בצורה האלגנטית ביותר. אצל הדס תוכלו הכול משמלות ערב וחצאיות ועד לצעיפים וחגורות, והכול בעיצוב מתוחכם המתאים לכל המגזרים ולכל הנשים אשר רוצות להיראות טוב ולהרגיש טוב. סטודיו הדס זוכה להצלחה רבה בקניות בגדים באינטרנט והוא פונה לקהל הרחב ולא רק בגדים לדתיות.

לכל הקולצייה של הדס תלחצי כאן>>