טלי רוקני

טלי רוקני

מותג טלי רוקני

לאחר שסיימה את לימודי העיצוב בשנקר, זכתה טלי רוקני להצלחה בבתי אופנה מובילים באירופה, ביניהם ענקי האופנה בנטון ואדידס. אחרי הניסיון והצלחה הגדולה בחו”ל היא חזרה לארץ והקימה ביחד עם בעלה, עמית שניידר, את מותג האופנה האישי שלה בו היא חופשיה לתת דרור לסגנון האומנותי שלה וללא תכתיבים מסחריים של פירמות האופנה הגדולות.

סגנונה העיצובי המתוחכם השם דגש על אלגנטיות ונשיות זוכה להצלחה בעולם ומשווק למספר מדינות בחו”ל ואף זוכה להצלחה רבה באתרי קניות באינטרנט. סוד ההצלחה הוא ההקפדה הרבה על הפרטים הקטנים ומעוף העיצוב.

טלי רוקני מציגה עיצובים מרשימים וגורמת למכנסי עבודה ופנאי, טוניקות ושמלות ואף מעילים להיראות זוהרים ומחמיאים מתמיד. העיצובים שומרים על מסגרת קלסית המתאימה לקז’ואל אך עם הטאץ’ הייחודי של טלי. ישנה הקפדה על שימוש בבדים משובחים המתאימים לסגנון החיים העכשווי; הם פרקטיים בחיי היום יום.

ניסיונה הבין לאומי ניכר בעיצובים ובמוטיבים השונים שהיא עושה בהם שימוש. בית האופנה של טלי רוקני הפעיל כבר למעלה מעשר שנים, פונה לאישה היוצאת לעבודה ורוצה לשמור על מראה אלגנטי ומעט ניחוח אירופי של הופעה מוקפדת אך יחד עם זאת קלה ונוחה. הבגדים של טלי שומרים על מראה נשי עדכני וזוכים להצלחה רבה בארץ ובעולם, אלו הם בגדי מעצבים במיטבם.

לכל הקולקצייה>