מיכל פדלן

מיכל פדלן

מותגי מיקושה ומלה

מיקושה אולי נשמע לכן כמו משהו מיפן אך מאחורי השם מסתתר בית אופנה ישראלי גאה. מותג האופנה מיקושה, מבית היוצר של המעצבת המוכשרת מיכל פדלון מתמחה בבגדי נשים ליום ולערב. העסיק התחיל בתור עסק משפחתי והלך וגדל לפי החזון שחרטה על דגלה מיכל פדלון – החזון השואף ליופי, נשיות ואופנתיות מבלי להתפשר על נוחות ואיכות.

בעוד מותגי אופנה אחרים לפעמים יוצאים עם עיצובים המיועדים יותר לתמונות ואינם פרקטיים לשימוש, מכיל שמה את הדגש כל דברים יפים, נוחים ושימושיים. בכל פריט לבוש מושקעת מחשבה רבה על מנת לשלב את היופי העיצובי עם הצרכים של האישה והתאמתו לאקלים הישראלי.

בכל עונה מיקושה מציגה קולקציה חדשה במיוחד בשבילכן הנשים, קולקציה השמה דגש על  מגוון של עיצובים בגזרה נשית ומחמיאה על הגוף. הקולקציות מעוצבות בהשראת הטרנדים העכשוויים בסצנת האופנה העולמית עם אדפטציה לקהל הישראלי. מיכל פדלון מפנקת את הנשים הישראליות בקולקציות מחמיאות לגוף הכוללות בגדי ערב ובגדי קז’ואל ומבלי להזניח את המידות הגדולות.

על מנת לשלב יופי עם נוחות בעיצובים של מיקושה, מיכל פדלון בוחרת בקפידה את הבדים המתאימים ביותר ועושה שימוש בצבעים והדפסים על גבי בדים טבעיים אשר יוצרים תחושה נעימה על הגוף. מיקושה מציעה קולקציות השוברות את מחסומי הגיל ופונות בו זמנית לנשים בכל הגילאים ובכל גזרת גוף ומידה, כולל מידות גדולות.

לכל הקולקציה של מיקושה>

לכל הקולקציה של מלה>