רוני קנטור

רוני קנטור

מותג רוני קנטור

השילוב בין ישן וחדש, המראה הנוסטלגי והרומנטי והנעליים המשובחות הפכו את רוני קנטור לשם שכל פאשניסטה מכירה. המעצבת מציעה קולקציות ביגוד בסגנון וינטאג’ עם נגיעות עכשוויות שבאות לידי ביטוי באיכות הבדים ובתפירה המוקפדת.

קנטור מעצבת שמלות, ג’קטים, מכנסיים וחולצות, חגורות וגם נעליים ללא שימוש בחומרים מן החי. הצבעוניות הנעימה, הגזרות המחמיאות, היצירתיות והחיבור אל ההיסטוריה של עולם האופנה – זה סוד הקסם מאחורי מעצבת ישראלית אהובה במיוחד.

את הצעד הראשון בעולם האופנה עשתה רוני אחרי שחזרה מטיול ארוך בחו”ל. במהלך הטיול נתקלה באוסף של שמלות וינטאג’ מקוריות, שגרמו לה להתרגש ולהרגיש הכי בבית. היא רכשה את השמלות, חיפשה מתפרה מקומית שתוכל ליצור בהן תיקונים וחידושים ויצאה אל הדרך.

כששבה לישראל עם מזוודה מלאה בשמלות, נולד גם העסק. בתחילה מכרה את הקולקציות בסלון ביתה, כשהיא עורכת מכירות אינטימיות שהפכו לדייט עם קהל גדל של מעריצות, שמתאהבות שוב ושוב בשמלות הנשיות כל כך.

בהמשך פתחה חנות והתחילה ליצור קולקציות של אקססוריז, נעליים ופריטים נוספים. כיום אפשר למצוא את הפריטים של רוני בחנות הדגל ברחוב דיזינגוף בתל אביב,  וגם אצלנו ב-Fashoo.